Akce

Společný víkend na našem pozemku

Místo: Býv. obec Pěčkovice
Kdy: 8.-10.10. 2021 

Tady v Pěčkovicích se pomalinku začínají zbarvovat listy stromů a tráva do hnědých a červených tónů. Přijeď si s námi užít začínající podzim, večer se zahřát u ohně a pozorovat hvězdný nebe, který je tady naprosto úžasný :)

Důležité info:                                                                                                                                    1. stravování: Uvaříme pro tebe veganské jídlo a to oběd a večeři. Snídani a svačiny si prosím zajisti po svém. K dispozici bude čaj a káva.                                                                2. ubytování: Na pozemku je možné přespat pouze ve vlastním stanu nebo v autě či karavanu. Kousek od pozemku se můžeš ubytovat ve Valči, kde žije malá komunita a nabízí jeden pokoj s šesti lůžky a případně spaní na vlastní karimatce ve spacáku. Kontakt do Valče: 775 083 575                                                                                                  3. cena: cena jídla jedna porce dospělí/100 Kč, dítě do 15 let zdarma 


Kurz komunitních dovedností III.

"POZNEJ SÁM SEBE"

Místo: Kardavec u Příbrami
Kdy: 14.-17.10. 2021 
Lektor: Hana Furmanová

Koncem minulého roku jsme měli možnost seznámit se s Hanu a její metodou Poznání sebe sama. Tato metoda je vhodná i k řešení konfliktů, ale jde daleko více do podstaty. Shodli jsme se, že tímto kurzem nahradíme původní komunitní kurz III. Řešení konfliktů.
Kurz je zaměřen na poznání sebe sama, prakticky si osvojíme rozpoznávat své emoce a pocity a naučíme se, jak s nimi pracovat, a díky tomu zvládat veškeré situace našeho života, zvláště ty extrémní, konfliktní a traumatické. Zároveň cestou uvědomění sebe sama vede k přesažení osobnosti, těla i mysli až k samé podstatě - Vědomí - Já Jsem - Absolutní klid - Absolutní láska. Komunitní život ve své přirozenosti v sobě zahrnuje i konfliktní situace, které je možné právě touto metodou vědomě řešit a nalézt větší vyrovnanost a klid.

Důležité info:
1. Po dohodě s Hanu je kapacita omezena na 10 lidí. Lucka a Leo ji budou pomáhat a jsou nad tuto kapacitu. Pokud bude více zájemců, budeme hledat další termín, příp. v tomto termínu upřednostníme členy, kteří se budou chtít stát kmenovými členy.

2. Co sebou?
  • Spacák (spí se na matracích)
  • Jídlo na snídaně a večeře
  • Papír a tužku na poznámky                                                                                                                                                     

3. Cena: 4 700 Kč (ubytování, oběd, káva, čaj, kurzovné, skripta ke kurzu)

Organizátor kurzu: Lucka Crlíková
email: lucie.crlikova@gmail.com,                               
tel: +420 731 300 750 


Akce do konce roku 2021


Oslava zimního slunovratu

IV. výročí spolku Zeměsouznění

Místo: Chalupy Buchov (adresa: Buchov 3, 257 01 Postupice) 
Kdy: 18.-22.12. 2021 

Zvu tě na Oslavu Zimního slunovratu a IV. výročí založení spolku Zeměsouznění.
Připomeneme si svátek našich předků Slovanů, který tu byl ještě dříve, než svátek křesťanských Vánoc. Společně si můžeme zažít některé slovanské tradice tohoto svátku jako bylo pití medoviny, pojídání koláče, zapálení Julského polene a ranní vítání novorozeného slunce. Ohlédneme se za tím co se za poslední rok povedlo a v ohni spálíme to staré, abychom načerpali novou energii pro tvorbu vize na příští rok. Rituál nejdelší noci v roce pak bude probíhat večer 21.12. do rána 22.12. 2021.

Důležité info
1. ubytování: Chalupy Buchov (adresa: Buchov 3, 257 01 Postupice). Je to krásný areál tří chalup na samotě, kde jsme byli i minulý rok. Pokoje po dvou až 6 osobách. V každé chalupě kuchyňský kout s obývákem a koupelna.

2. strava: připravíme pro tebe veganskou polopenzi (obědy a večeře). Snídaně si zajisti po svém, nebo můžeš využít v kuchyni připravené suroviny (ovesné vločky, marmeláda atd.) Dále bude k dispozici čaj, káva a ovoce.
3. cena: ubytování 350 Kč/os/noc na posteli, 250 Kč/os/noc na matraci. Strava dospělí 1 porce/os/100 Kč, děti do 10 let zdarma, děti 11 + let stejně jako dospělí.

S případnými dotazy se můžeš obrátit na Zuzku nebo Janu.
zuzana.hribalova@zemesouzneni.cz nebo na tel. +420 737 944 800              jana.ledlova@zemesouzneni.cz nebo na tel.        +420 731 364 853."