Blog

Minulý víkend jsme se byli podívat a dočasně osídlit vhodný pozemek v Pěčkovicích. Více ve fotogalerii zde. Podrobnosti o pozemku zde. S majitelem jsme se dohodli, že do konce června máme předběžnou rezervaci a dáme mu vědět naše stanovisko, zda ho budeme chtít koupit nebo ne. Abychom k tomuto společnému rozhodnutí dospěli, domluvili jsme se o...

5. května proběhla další mužský kruh. Záměrem bylo zachránit pokácené dřevo z pozemku, kde časem bude stát asi nějaká pěkná kancelářská budova :P

Návštěva pozemku se vydařila. Jeli jsme v hojném počtu 15 lidí. Po prohlídce proběhla diskuze, kde jsme si srovnali základní informace a to že: pozemek má 23,6 hektarů, cena 4,7 milionů - je to bývalá obec (vysídlená po roce 1945, měla 150 obyvatel) - dojezdnost: 1 hod 20 ze Zličína (s dobudovanou dálnicí se to zlepší).

Proběhla návštěva 14.04. pozemku v Libějovicích. Jedná se o zámek z 18. století a k němu přidružené pozemky zámecké zahrady a kousek rezervace.

Do hledání pozemku vkládáme více a více energie. Další jsme objevili ve Stružné u Karlových Varů a zdá se býti vhodným kandidátem. Pokoušíme se dělat další kroky k tomu, abychom se ujistili, zda za to opravdu stojí.

Chtěli jsme sami sobě se ukázat jako chlapy, ale aby to zase nebylo nic velkého, tak jsme Leovi postavili dřevníček o kterým nenápadně básnil už skoro rok. Je pravda, že při manuální práci se osobnost okamžitě ukáže. Potkalo se nás celkem šest a někteří zůstali až do dostavění.