Akce

Ženský kruh - ZRUŠENO!

Místo: Domov mládeže Jedličkova ústavu, Na Topolce 1 
Kdy: 23.3. 2020 od 18:00 h.

Společně půjdeme tancovat a zpívat. Poznáš kruhové tance vycházející z různých náboženských a kulturních tradic, které můžeme tancovat a zpívat pro radost i jako duchovní cestu. Účastnit se můžeš i ty, která si nikdy netancovala a domníváš se, že neumíš zpívat. 18:00 se sejdeme v kavárně vedle, abychom se pozdravili a společně naladili a v 19:00 začínají kruhové tance a končí v 21:00 h. Tance probíhají v tělocvičně, kde je i šatna. Kdo by potřeboval odejít dříve, není problém. Vstupné je dobrovolné, ale doporučené je 100 Kč. Pokud chceš jít s námi, napiš mi email na jana.ledlova@zemesouzneni.cz


Velikonoce s komunitním kruhem

Místo: fara Šumava, Hojsova Stráž
Kdy: 10. - 13.4. 2020 

Pojď s námi prožít letošní Velikonoce.
Příjezd v pátek do 19.hodiny, pokud přijedeš později dej o sobě vědět, ať víme, že nejsi v závěji :) 
Ubytování: fara Šumava. Cena jest necelých 150,- na hlavu za noc, za předpokladu, že nás pojede 17, maximální počet jest 20 lidí. Jednorázový poplatek za lůžkoviny 50 Kč/osoba. Ale je možno, přivést si vlastní.
Jídlo: bude zajištěno na sobotu a neděli (snídaně, oběd, večeře) a pondělí (snídaně a oběd). Bude se vařit čistě z rostlinných produktů. Cena 800 Kč/osoba, děti do 6 let zdarma a ty starší 500 Kč/dítě.
Ostatní: zde je přihláška
Kontakt: telefon: 606 521 091 email: jirivosynek@seznam.cz. Pokud máš jakékoliv otázky, obrať se na mě. 

Těším se na společné setkání


Setkání Velkého kruhu

Místo: Jógacentrum - Velichovská 17, Praha Stodůlky
Kdy: 16.4. 2020 od 18:30 h.

Obvykle jednou za měsíc máme pracovní setkání Velkého kruhu spolku Zeměsouznění. Rozhodli jsme se toto setkání také otevřít i pro zájemce o členství a příznivce ekovesnic a udržitelného způsobu života. Pokud chceš přijít a jdeš na Velký kruh poprvé, napiš nám na email akce@zemesouzneni.cz


Připravujeme


Zažij Ekovesnici

Místo: Skryje 7, 270 42                                                                    Kdy: 15. - 23.8. 2020

Pojďme si to na chvíli vyzkoušet, jaký bude život v komunitě a na týden pobývat v širším společenství, jež sdílí podobné hodnoty a vize. Týden společného vaření, tancování, povídání, zpívání, učení se a poznávání. Týden plný workshopů z oblasti permakultury, přírodního stavitelství, komunitních dovedností, seberozvoje, zdravého vaření, léčení, zážitkové pedagogiky a udržitelného způsobu života. Akce vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi.
Celá akce bude probíhat na krásném pozemku Dana Mikušíka ve Skryjích. Spaní pouze ve stanech. 
Těšíme se na tebe :)